Główny Szlak Świętokrzyski,
zwany także Główny Szlak Gór Świętokrzyskich.
Ten szlak chciałem zrobić na lekko, choć i tak zabrałem kilka dodatków, - tak na wszelki wypadek, bo pogoda zapowiadała się deszczowa.
Kierunek wędrówki dla mnie jest tylko jeden - z zachodu na wschód. To już sprawdziło się wcześniej, tak też będzie i teraz, choć przewodniki jako początek podają Gołoszyce leżące na wschodnim krańcu szlaku. Ja rozpoczynam w Kuźniakach - na zachodzie.
Termin z koleżanką Leśną Duszą ustaliliśmy na 16 sierpnia 2014 roku i z tą datą w składzie dwuosobowym wyruszyliśmy na szlak...
...ale o tym w następnych wpisach.
ŚWIETNA RELACJA! Jestem pod wrażeniem i podziwiam chęć do dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Nie ukrywam, że ja też skorzystam z opisu i za kilka dni wykorzystam w praktyce na szlaku.
OdpowiedzUsuń1 maja wybieram się z synem w Góry Świętokrzyskie, z zamiarem przejścia całego czerwonego szlaku. Będziemy iść w „Twoim” kierunku (z zachodu na wschód) więc opis trasy z Kuźniaków do Gołoszyc jest dla nas idealny, tym bardziej że zawiera wiele cennych wskazówek.
DZIĘKI!!!
Dzięki Krzysztofie.
UsuńŻyczę Wam dobrej pogody do wędrówki i wytrwałości na szlaku.
Kilka dni temu ukończyłem Mały Szlak Beskidzki i właśnie jestem na etapie tworzenia opisu, który po kilku dniach powinien pojawić się na blogu.
Jako że nie pracuję, mam dużo czasu i na wędrówki i na pisanie relacji i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Jeśli komuś to pomoże - tym lepiej, bo moja twórczość nie będzie bezcelowa.
Powodzenia i do spotkania na szlaku!