Poszliśmy przez Kramarzówkę, zboczem Dominicznej Góry do łąki pod Rogozową, skąd na iwkowskich Przymiarkach zlokalizowaliśmy Źródełko Powstańców ze starym krzyżem.
Wspomniane źródełko zostało niedawno ocembrowane, a opodal postawiono wiatę, dzięki czemu pojawił się punkt imprezowo - wypoczynkowy.
Spod wiaty zwanej "Orzeł" - z uwagi na nawiązanie do rozpostartych skrzydeł i drapieżnego dzioba) - przeszliśmy przez las "Stopierwszy" do Potoku Piekarskiego i dalej z powrotem do Lipnicy.
A kilkanaście zdjęć zamieszczam poniżej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz