Strony

czwartek, 2 stycznia 2014

Jednodniówki 2014 - Źródełko Powstańców (02-01-2014)

Chodziłem sobie po polach Działów Południowych, kiedy zadzwonił telefon. Kolega zaproponował wypad w teren. Co prawda właśnie znajdowałem się "w terenie", ale na propozycję przystałem.
Poszliśmy przez Kramarzówkę, zboczem Dominicznej Góry do łąki pod Rogozową, skąd na iwkowskich Przymiarkach zlokalizowaliśmy Źródełko Powstańców ze starym krzyżem.
Wspomniane źródełko zostało niedawno ocembrowane, a opodal postawiono wiatę, dzięki czemu pojawił się punkt imprezowo - wypoczynkowy.

Spod wiaty zwanej "Orzeł" - z uwagi na nawiązanie do rozpostartych skrzydeł i drapieżnego dzioba) - przeszliśmy przez las "Stopierwszy" do Potoku Piekarskiego i dalej z powrotem do Lipnicy.

A kilkanaście zdjęć zamieszczam poniżej.


















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz